Hikayemiz

1999 yılında, Gürcistan tesislerinde faaliyet başlayan SN Mobilya Türkiye’nin köklü firmaları için fason üretimler yaptı. Artan taleple üretimde büyümeye gidilerek, 2001 yılında Ankara fabrikası kuruldu; kereste teminini Gürcistan tesislerinden yapılmak üzere üretim Türkiye’ye taşındı. 2011 yılına dek en tanınmış ulusal markalarımıza aylık 15.000′ e ulaşan adetlerde sandalye üretimi yapıldı.
10 yıllık dönemin ardından, ev mobilyası sektöründeki, özgün ve ulaşılabilir Country Mobilya eksikliği, Mill House markasının doğuşuna zemin hazırladı. 2011 yılında Country mobilya üretimi ana çerçeve alınarak, entegre üretim için ek makine yatırımları yapıldı ve fabrika yeniden düzenlendi. Tümü özel tasarım olan panel ve döşemeli ürün gruplarıyla yeni ürün yelpazesi oluşturuldu ve bayiler aracılığı ile perakende satışa başlandı.
Gelinen noktada Mill House, yurtiçinde 150’den fazla satış noktasına hizmet veren ulusal bir marka olmuştur. Ürün portföyüne Country Koleksiyonlara ek olarak, modern, iskandinav, neo-klasik, loft ve lüks gibi güncel tasarımlar da eklemeye devam etmektedir.
Üretim kapasitesinden gelen güç, teknik donanım ve 40 yılı aşkın tecrübeye sahip zanaatkar kadromuzla temel ilkemiz:
KALİTELİ , ERGONOMİK, FONKSİYONEL ve ULAŞILABİLİR
mobilyalar üretmek. Mobilya Cini ürünlerini inceleyiniz.

Üretim Tesisi

Ankara, Gölbaşın’da 8.000 m2 kapalı, 20.000 m2 açık alanda her parçayı kendimiz üreterek çalışıyoruz. Fabrikamız Türkiye çapında, iskelet, panel, döşeme, cila, metal ve ambalaj atölyelesi bulunan sayılı tesisler arasında. Endüstri Mühendisliği’ni, çağdaş üretim teknolojileri ve engin tecrübeyle birleştirerek yeni icatlara imza atmaya çalışıyoruz. Hepberaber gelişelim diye. Ayrıntılı bilgi için Mill House ve Sandalye Dünyası sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ekip

kucuk onur

Onur ÖZBALCI

FİKİR BABASI
mobilya_cini_beril_ozbalci

Beril ÖZBALCI

KURUCU
mobilya_cini_okan_biberoglu

Okan BİBEROĞLU

GİZLİ GÜÇ