Katalog Ürünleri​

Mobilya Cini ile FABRİKADAN MOBİLYA alma imkanını kapınıza getiriyoruz. Her hafta yeni bir ürünle, yalnızca internete özel, İNDİRİMLİ MOBİLYA KAMPANYALARI hazırlıyoruz. Sınırlı sayıda üretip sınırlı sürede satışa açıyoruz ki maliyetleri düşürelim; fabrikadan mobilya almayı daha ekonomik, daha kolay bir hale getirelim.

Mobilya Cini tam 14 yıldır  kendi koleksiyonlarını tasarlıyor. Sandalye iskeletinden, cilasına, panel mobilyadan, döşemeye bir evin ihtiyacı olabilecek ne varsa kendi üretmeyi güvenli buluyor. Öncelik kalite, iyi malzeme ve uzun ömür. Her yıl savrulan modalardan değil. Kendi çizgisinde, dinlendirici, zevkli ve sıcak evlere ihtiyacımız var. 

Huzur dolu evler için üretiyoruz. Kampanyaları takip edin !

Sosyal Medyada Biz

Katalog Ürünleri Sandalye ve Banklar

Ergonomik yapıda, özel tasarımlı ve ahşap yemek masası sandalyesi mutfak sandalyesi modelleri. Her gün kullanıma uygun şekilde en iyi malzeme ve özel üretim teknikleriyle üretilen uzun ömürlü tasarımlar. Küçük ya da büyük ölçülerde, kumaş ve renk alternatifiyle kendi tarzınıza uygun olarak tasarlayın. Kargo ödemeden evinize teslim edelim. 2 yıl garanti bizden. Sallanma, çökme, kırılma derdi olmadan, uzun uzun oturması sizden.

Katalog Ürünleri Puflar

Antrede, salonda, mutfakta, yatak odasında küçük ahşap puf lar. Evinizde çok işlevsel olacak dekoratif puflarla yaşam alanınıza keyifli dokunuşlar katın. Çeşit çeşit kumaş ve renk alternatifiyle kare puflar, dikdörtgen puflar, yuvarlak puflar ve ahşap ayaklı puflar tasarlıyoruz. İhtiyacınıza göre şeklini, tarzını, rengini seçin; ücretsiz gönderelim.

Katalog Ürünleri Sehpalar

Küçük, orta ya da büyük boylarda; ceviz, beyaz veya meşe tonlarda; yan sehpalar, orta sehpalar ve zigon sehpa modelleri. Tüm parçaları ahşap ve metal malzemelerle, 2 yıl garanti ile üretiyoruz. Hayatınızı ne kadar kolaylaştıracağına şaşıracağınız; görsel anlamda tamamlayıcı modern ve uzun ömürlü ürünler

Katalog Ürünleri Mutfak Takımları

Mutfak masa sandalye takımı üretirken, öncelikle günlük ihtiyaçlara akılcı çözümler yaratmaya çalışıyoruz. Hayatımıza bir değer katsın, gündelik kalabalığın yükünü alsın; görseliyle ferah ve dinlendirici yaşam alanları oluştursun. Önceliğimiz işlevsel çözümler sunmak. Doğal dokular ve estetik tasarımı bu bütüne dahil ederek her zevke cevap verebilecek tasarımlar yapıyoruz. Beyazdan cevize, kayından meşeye birçok renk alternatifi sunuyoruz. Minimal ve keyifli yaşam alanları için.

Fabrikadan Mobilya Fırsatları

Mobilya Cini ile FABRİKADAN MOBİLYA alma imkanını kapınıza getiriyoruz. Her hafta yeni bir ürünle, yalnızca internete özel, İNDİRİMLİ MOBİLYA KAMPANYALARI hazırlıyoruz. Sınırlı sayıda üretip sınırlı sürede satışa açıyoruz ki maliyetleri düşürelim; fabrikadan mobilya almayı daha ekonomik, daha kolay bir hale getirelim. Kim derseniz kısa ve öz olarak;
8.000 m2 entegre tesiste, 40 yıllık deneyim, zanaatkar üretim kadrosu ve dinamik kurucu ekiple KALİTELİ , ERGONOMİK, FONKSİYONEL ve ULAŞILABİLİR çözümler üreten modern mobilyacılarız.

Kampanyalı mobilyalarımızın her biri özel ve özgün tasarımlar. Tamamı en ufak parçasına kadar kendi fabrikamızda üretiliyor. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili, çünkü kalite ve sürdürülebilirlik konusunda hassasiyetimiz var. Her zaman en iyi malzeme ve çağdaş üretim tekniklerini kullanmayı tercih ediyoruz. Yani kampanyalı mobilya indirimlerimizi malzeme ve kaliteden kaçarak değil, teknik çözümleme ve adetli üretimlerle mümkün kılıyoruz. İstediğiniz ürünün satış haftasını takip edin, mobilyanızı indirimli alın! Direk fabrikadan, olması gereken kalite ve hizmetle kapınıza kadar getirelim.
İndirimli mobilya kampanyalarımızda her hafta tek bir ürünü satışa açıyoruz. Ürününüz siparişi takiben 7-15 gün içerisinde teslim ediliyor. Tüm kampanyalı mobilyalarda kargo bedava; kolay iade imkânı geçerli. Ürünlerdeki her tür hasar için parça ve servis desteğimiz mevcut. Yani aslen çabamız Mobilya indirimlerinden yararlanın; almaktan, denemekten çekinmeyin. Siparişinizi oluşturun, beğenmezseniz geri gönderin.

Biz SN Mobilya ailesi olarak Mill House, Sandalye Dünyası ve Mobilya Cini markalarımızla mobilya alışverişini kolay ve güvenilir hale getirmek hedefindeyiz. Herkesin, ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmesi için bilerek alması gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple kampanyaların yanında sizlerle birikimlerimizi , mobilya alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini de paylaşıyor olacağız. Fabrikadan mobilya konseptiyle hazırladığımız indirimli mobilya kampanyalarında, fiyat odaklı niteliksiz ürünlere yer yok. Kampanyalı mobilyalarımız temel ihtiyaçlara yönelik işlevsel ve özel tasarım ürünler. Doğru fiyatlarla satışa açıyoruz ki bütçeler daralmasın kalan ihtiyaçlara rahat rahat harcama yapabilelim. Bilerek alalım, doğru ürünü doğru fiyatla alalım.

Maksat kolektif ve şeffaf bir memnuniyet yaratmak.
Diğer marka ve ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki linklere tıklayarak web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Şirketlerimiz Mill House ve SN Mobilya