mart İNDİRİMLERİ

rahat al, mutlu kullan

fabrikadan evinize - kargo ödemeden⁣ - 2 yıl garantiyle

mobilya_cini_lotus_yemek_odasi_bannermobilya_cini_lotus_yemek_odasi_banner
Mart İndirimleri
Yemek Odası Takımlarında
%15'e varan İndirimler !
Kampanya Son Gün: 31.03.2022
tekerlekli_dolap_Oyuncak_dolabi_Kutulu_oyuncak_dolabi_Genç_odasi_tekerlekli_dolaptekerlekli_dolap_Oyuncak_dolabi_Kutulu_oyuncak_dolabi_Genç_odasi_tekerlekli_dolap
Kampanyaları
Takip Edin!
Çocuk & Genç Odalarında Büyük İndirimler
indirimli mobilya kampanyalari fabrikadan mobilya kucuk mutfak masa sandalye takimiindirimli mobilya kampanyalari fabrikadan mobilya kucuk mutfak masa sandalye takimi
%20'ye varan
İndirimler Başlıyor.!

Mutfak Takımları
Masa, Sandalye , Bank, Takımlar
mobilya_cini_fun_kids_kutu_bannermobilya_cini_fun_kids_kutu_banner
Üretsiz Kargo Fırsatı.!
Bizi Takip Edin !
Her Eve Lazım

Fabrikadan mobilya fırsatı ...

Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım, tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın, KAMPANYALARI TAKİP EDİN !

mobilya_cini_fabrikadan_mobilya_mobilya_kampanyasi_mobilya_indirimi_indirimli_mobilya

Fabrikadan Mobilya Fırsatları

Mobilya Cini ile FABRİKADAN MOBİLYA alma imkanını kapınıza getiriyoruz. Her hafta yeni bir ürünle, yalnızca internete özel, İNDİRİMLİ MOBİLYA KAMPANYALARI hazırlıyoruz. Sınırlı sayıda üretip sınırlı sürede satışa açıyoruz ki maliyetleri düşürelim; fabrikadan mobilya almayı daha ekonomik, daha kolay bir hale getirelim. Kim derseniz kısa ve öz olarak;
8.000 m2 entegre tesiste, 40 yıllık deneyim, zanaatkar üretim kadrosu ve dinamik kurucu ekiple KALİTELİ , ERGONOMİK, FONKSİYONEL ve ULAŞILABİLİR çözümler üreten modern mobilyacılarız.

Kampanyalı mobilyalarımızın her biri özel ve özgün tasarımlar. Tamamı en ufak parçasına kadar kendi fabrikamızda üretiliyor. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili, çünkü kalite ve sürdürülebilirlik konusunda hassasiyetimiz var. Her zaman en iyi malzeme ve çağdaş üretim tekniklerini kullanmayı tercih ediyoruz. Yani kampanyalı mobilya indirimlerimizi malzeme ve kaliteden kaçarak değil, teknik çözümleme ve adetli üretimlerle mümkün kılıyoruz. İstediğiniz ürünün satış haftasını takip edin, mobilyanızı indirimli alın! Direk fabrikadan, olması gereken kalite ve hizmetle kapınıza kadar getirelim.
İndirimli mobilya kampanyalarımızda her hafta tek bir ürünü satışa açıyoruz. Ürününüz siparişi takiben 7-15 gün içerisinde teslim ediliyor. Tüm kampanyalı mobilyalarda kargo bedava; kolay iade imkânı geçerli. Ürünlerdeki her tür hasar için parça ve servis desteğimiz mevcut. Yani aslen çabamız Mobilya indirimlerinden yararlanın; almaktan, denemekten çekinmeyin. Siparişinizi oluşturun, beğenmezseniz geri gönderin.

Biz SN Mobilya ailesi olarak Mill House, Sandalye Dünyası ve Mobilya Cini markalarımızla mobilya alışverişini kolay ve güvenilir hale getirmek hedefindeyiz. Herkesin, ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmesi için bilerek alması gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple kampanyaların yanında sizlerle birikimlerimizi , mobilya alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini de paylaşıyor olacağız. Fabrikadan mobilya konseptiyle hazırladığımız indirimli mobilya kampanyalarında, fiyat odaklı niteliksiz ürünlere yer yok. Kampanyalı mobilyalarımız temel ihtiyaçlara yönelik işlevsel ve özel tasarım ürünler. Doğru fiyatlarla satışa açıyoruz ki bütçeler daralmasın kalan ihtiyaçlara rahat rahat harcama yapabilelim. Bilerek alalım, doğru ürünü doğru fiyatla alalım.

Maksat kolektif ve şeffaf bir memnuniyet yaratmak.
Diğer marka ve ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki linklere tıklayarak web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şirketlerimiz Mill House ve SN Mobilya

Sosyal Medyada Biz